Please assign a menu to the primary menu location under menu

Chyba utopiliśmy Świętego… gdzie jest Mikołaj ?!

mikołaj

Zapewne czekaliście na ten dzień od dawna. Ale czy na pewno byliście grzeczni? Bardzo grzeczni? Trochę grzeczni? A może niegrzeczni? Niestety – dłużej się tego nie da trzymać w tajemnicy chociaż bardzo się staraliśmy. Chyba utopiliśmy Świętego. Nie wiemy gdzie jest Mikołaj…

mikołaj

Jeśli przypadkiem zdarzy się tak, że Mikołaj nie pojawi się u Ciebie to nie Twoja wina. Dziwnym trafem Mikołaj, który w normalnych warunkach powinien zaprząc swoje sanie w kilkanaście par reniferów ostatni raz widziany był w Clearwater na Florydzie.

mikołaj

O tym miejscu opowiemy w jednym z kolejnych postów bo jest ono niezwykłe. Mieści się tu szpital delfinów, w którym dochodzą one do zdrowia. A Mikołaj nie wiedzieć czemu wlazł do jednego z przeszklonych basenów i zaczepiał turystów strojąc głupie miny.

mikołaj

Był z nim oczywiście pomocnik Świętego, który obserwował wszystko z góry. Aż tu nagle…. zaszumiało….. zabulgotało

mikołaj

Mikołaj chwycił się za głowę i tyle go widzieli. Uprzejmie donosimy, że pomocnik zajęty był w tym czasie uroczymi blondynkami z Polski 🙂mikołaj

Służby rozpoczęły poszukiwania wszystkich miejsc wokół – baseny, ścieżki, zakamarki…

mikołaj

i nic…

Co mieli robić? Siedli strapieni, skrobnęli protokół i spisali Mikołaja na straty.

mikołaj

Mamy jednak nieodparte wrażenie, że pomocnik maczał palce w tym basenie… no i tajemniczym zniknięciu Mikołaja, bo średnio przejęty całą sytuacją spokojnie wypoczywał na pobliskiej rafie.

mikołaj

Więc jeśli nie usłyszycie w tym roku

How, How, How 

nie miejcie żalu do nikogo a tym bardziej do siebie. Byliście grzeczni i prezenty należą się Wam jak naszemu Figlowi świąteczna przekąska. Wszelkie reklamacje tym razem radzimy kierować na Florydę. Oni maczali w tym palce i na pewno mają związek ze znikniętym Mikołajem.

PS. w trakcie przygotowywania zdjęć do powyższego materiału nie ucierpiało żadne zwierzę. Może nieco wizerunek pomocnika, który wydaje się głównym podejrzanym w sprawie. Jeśli odczujecie nieodpartą potrzebę, wybierzcie się koniecznie na Floryda by osobiście zająć się sprawą.

Jeśli spodobał Ci się ten post, udostępnij go, może spodoba się innym. A jeśli spodobał Ci się bardzo – zostaw lajka lub komentarz – to spodoba się nam, Dorota i Jarek.

Hej, dołącz do nas 😎

Jeśli czujesz, że to również Twoje miejsce zapisz się na newsletter. Raz w tygodniu maile, nowe teksty, filmy, przepisy kuchenne i podwodne ciekawostki. Zero spamu! Zobacz naszą Politykę Prywatności, dowiedz się więcej.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog podróżniczy Doroty i Jarka. O podróżowaniu po 50tce z perspektywy czterech żywiołów: wody, ziemi, powietrza i... podniebienia. Zostań z nami i znajdź swoją inspirację.
0 0 zagłosowane
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej komentowane
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Bo moje życie to podróż
Bo moje życie to podróż
5 lat temu

Szalony wpis! Mikołaj jest! Ja dzisiaj opublikuję wpis o tym że czeka na wszystkich w Laponii:)

2
0
Uwielbiamy Twoje opinie. Prosimy zostaw komentarz lub gwiazdki oceniające artykułx