Please assign a menu to the primary menu location under menu

Filmowo po Nowej Zelandii – poradnik cz. 2

filmowa podróż po nowej zelandii

Filmowo po Nowej Zelandii to druga i ostatnia część poradnika o tym jak zorganizować sobie podróż do Nowej Zelandii. Tym razem skupiamy się na kuchni i noclegach. Z drugiego odcinka poradnika dowiecie się czego warto spróbować będąc w Nowej Zelandii, jak żywią się nowozelandczycy, co zrobić by nie stracić góry grosza w tym nie najtańszym kraju.

filmowa podróż po nowej zelandii

Pisaliśmy już o tym ale warto powtórzyć, że będąc w Nowej Zelandii koniecznie spróbujcie snapera. Kraj położony na wyspach obfituje oczywiście w ryby a jednym z bardziej popularnych i najczęściej spożywanych dań jest typowo angielskie – fish and chips. Ale mając do wyboru różne gatunki ryb nadal uważamy, że snaper to był naprawdę znakomity i bardzo smaczny wybór.

filmowa podróż po nowej zelandii

Kolejny przysmak to maoryska paua czyli mięso ślimaka, smażona w formie placka. Nowa Zelandia jest chyba jedynym miejscem gdzie możecie spróbować tych ślimaków, których muszle są wykorzystywane jako ozdoba maoryskich rzeźb.

Noclegi w Nowej Zelandii

filmowa podróż po nowej zelandii

W czasie tej podróży testowaliśmy głównie motele. Dlaczego? Bo odkryliśmy, że oferują bardzo przestronne i dobrze wyposażone pokoje w bardzo rozsądnej cenie. A propos cen nie przekraczały one tych jakie możecie spotkać w sezonie w krajach leżących na Morzem Śródziemnym.

Filmowo po Nowej Zelandii

Reszty detali dowiecie się z naszego vloga, na który serdecznie zapraszamy.

Polecamy też pierwszy odcinek czyli Filmowy Poradnik – Nowa Zelandia. A jeśli wpadniecie na nasz kanał na Youtube to zobaczycie więcej vlogów i filmów z tej i naszych pozostałych podróży. Koniecznie zasubskrybujcie kanał i kliknijcie dzwoneczek w prawym górnym rogu. Wtedy będziecie zawsze na bieżąco z nowościami.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marysia
1 rok temu

Dziękuje za świetne porady.

1
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x