Palau – nasza filmowa relacja z wyjątkowego podwodnego świata

palau dive

Trudno nam nurkom być obiektywnym, gdy każde nurkowe miejsce na świecie budzi jakieś emocje. A gdy jest to Palau w sercu Mikronezji emocje są tysiąckroć większe. Archipelag i wody wokół niego są wyjątkowe ze względu na wielkie ryby jakie tam występują – szare rekiny rafowe, żarłacze tępogłowe, manty, eagle raye i  oczywiście żółwie oraz wiele innych.

palau dive
Grey reef shark – Blue Corner Palau
palau dive
Black manta – wyjątkowy rodzaj albinosa wśród mant
palau dive
Grupa eagle rays w German Chanel – Palau

To pierwszy nasz wpis dotyczący nurkowania. Jego zawartość to filmik jaki udało się nam zmontować po przylocie z Palau, znalazł się już na stronie ale wciąż czekał na oficjalną premierę. I o oto jest. To na pewno nie wszystko bo do zaprezentowania mamy jeszcze masę zdjęć, które też już czekają w kolejce. Filmowanie i montaż to wciąż jeszcze nasza pięta Achillesowa co musimy przyznać. Ale praca czyni mistrza w związku czym robimy wszystko by każdy kolejny był lepszy. Ale sam widok tych pięknych wielkich zwierząt to już wielka przyjemność i niezapomniane przeżycia.

Zapraszamy do oglądania…

Szalone Walizki
Szalone Walizki

Szalony Walizki – blog podróżniczy, porady, organizacja podróży, kuchnia, fotografia. Czyli coś dla Ciebie :), zapraszamy

2 komentarze

  • Coś wspaniałego😃 Palau to chyba marzenie każdego nurka. Z pewnością wrażenia niezapomniane, a jak dużo rekinów😱 😉 ale te manty i orlenie cudowne. Czym kręcicie/ robicie zdjęcia pod wodą?

  • Cześć, dzięki, do tej pory wspominam nurki na Palau, pierwszy raz w życiu jednocześnie naliczyłem ponad 20 rekinów !!!. Manty boskie, orleni dużo, Kręciłem większość Canon EOS 500D i część GoPro. Ale pozostanę chyba tylko przy lustrzance, docelowo innej i dokupię światła