Współpraca

Cześć. Mówmy sobie po imieniu. Jesteśmy Dorota i Jarek – małżeństwo kochające stan bycia w drodze. Czasem podróżuje z nami nasz syn i pies Figiel. Jeździmy i latamy po świecie od kiedy pamiętamy. Nie wzięliśmy się znikąd. Dorota od 1991 roku była pilotem wycieczek zagranicznych. Jarek – dziennikarz, radiowy, telewizyjny i czasem prasowy, opowiadał o życiu świecie. Szalone Walizki wzięły się z przygód i zabawnych historii jakie stale nam się przytrafiają. Ale przede wszystkim lubimy dzielić się wiedzą i pasją, która nas połączyła.
Nieustannie dopieszczamy to miejsce. Mamy własne zdanie, chętnie dzielimy się spostrzeżeniami, doświadczeniami, smakami. Potrafimy sprzedać każdy produkt czy usługę do której sami mamy przekonanie. 55% naszych odbiorców to kobiety w przedziale wiekowym 25-45 lat.
Więc zrób coś Szalonego – wspólnie z nami.

Gdzie możliwa jest współpraca

Formy reklamy

recenzje

testy

patronaty

wpisy sponsorowane

reklama banerowa

eventy

konkursy

zdjęcia i filmy

Tematyka bloga

Piszemy o tym na czym się znamy i czego mogliśmy doświadczyć.
Są to głównie podróże, świat, kraj, nurkowanie, fotografia. Jednak nasze doświadczenia są dużo szersze.

Dorota była przewodnikiem, teraz zajmuje się branżą beauty i wierz mi zna się na tym. Jest to szerokie pole do popisu. A podróżnikiem została.

Jarek czyli ja piszący jestem dziennikarzem – z tego się nie wyrasta. Doświadczenia radiowe i telewizyjne wyczuliły mnie na obserwację świata. Nurkuję i fotografuję, również pod wodą, dlatego na blogu znajdziesz masę ciekawych zdjęć. Jestem na bieżąco z nowinkami technicznymi. Mam również szeroką wiedzę ekonomiczną.

Dlatego wspólnie nie boimy się poruszyć najróżniejszych tematów, które wymagają wiedzy, doświadczenia i zaangażowania.

Zasady współpracy

  1. Na życzenie wysyłamy statystyki bloga i Social Media
  2. Masz wgląd w artykuł przed publikacją, ale nie możesz wpływać na nasze zdanie i poglądy
  3. Każdego traktujemy poważnie i po partnersku, spory są zawsze rozstrzygane na korzyść klienta – w końcu to Ty dajesz nam żyć
  4. Jeśli coś nam się nie podoba nie płacisz. Cenimy dobre produkty i marki, z takimi chcemy obcować. O pozostałych wolimy nie pamiętać
  5. Mamy wiele pomysłów – wspólnie stworzymy Twoją kampanię

kontakt@szalonewalizki.pl