Blog Szalone Walizki

Współpraca

Cześć. Mówmy sobie po imieniu. Jesteśmy Dorota i Jarek – małżeństwo kochające podróże na własną rękę. Czasem podróżuje z nami nasz syn i pies Figiel. Jeździmy i latamy po świecie od kiedy pamiętamy. Dorota od 1991 roku była pilotem wycieczek zagranicznych. Mistrzyni wyszukiwania tanich połączeń, organizacji podróży, najlepszych miejsc i atrakcji. Od lat zajmuje się kosmetologią oraz makijażem permanentnym. Jest trenerem PMU – Master&Coach. Jarek – dziennikarz, radiowy, telewizyjny i czasem prasowy. Pasjonat nurkowania, fotografii, w tym podwodnej oraz żeglarstwa a czasem nart. Kocha dobrą kuchnię. Jest jurorem-koneserem największego w Polsce konkursu kulinarnego młodych talentów “L’art de la cousine Martell”.

Szalone Walizki to blog o podróżach na własną rękę. Radzimy, gdzie i jak podróżować, dobrze zjeść, znaleźć fajną miejscówkę do spania. Lubimy dobre gadżety pomagające w podróżach. Chętnie ich używamy, mamy wiedzę na ich temat, którą dzielimy się z naszymi fanami.
Nieustannie dbamy o naszego bloga. Mamy własne zdanie, chętnie dzielimy się spostrzeżeniami, doświadczeniami, smakami. Potrafimy sprzedać każdy produkt czy usługę, do której sami mamy przekonanie. 66% naszych odbiorców to kobiety w przedziale wiekowym 25-45 lat.
Chcesz byśmy odwiedzili Cię lub napisali o Twojej usłudze lub produkcie – napisz do nas.

Szalone Walizki w
Galerii Wschodzących Gwiazd Blogosfery,
rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów
Roku 2017,
według Jasona Hunta.
Dziękujemy, że nam ufacie.

ranking-najbardziej-wplywowych-blogerow-2017

Gdzie możliwa jest współpraca

Formy reklamy

recenzje

testy

patronaty

wpisy sponsorowane

reklama banerowa

eventy

konkursy

zdjęcia i filmy

Tematyka bloga

Piszemy o tym na czym się znamy i czego mogliśmy doświadczyć.
Są to głównie podróże-świat, kraj, nurkowanie, fotografia, kuchnia, organizacja, gadżety i technologie przydatne w podróży. Jednak nasze doświadczenia są dużo szersze.

Dorota była przewodnikiem, teraz zajmuje się branżą beauty i wierz mi zna się na tym. Jest to szerokie pole do popisu. A podróżnikiem została.

Jarek czyli ja piszący jestem dziennikarzem – z tego się nie wyrasta. Doświadczenia radiowe i telewizyjne wyczuliły mnie na obserwację świata. Nurkuję i fotografuję, również pod wodą, dlatego na blogu znajdziesz masę ciekawych zdjęć. Jestem na bieżąco z nowinkami technicznymi. Mam również szeroką wiedzę ekonomiczną.

Dlatego wspólnie nie boimy się poruszyć najróżniejszych tematów, które wymagają wiedzy, doświadczenia i zaangażowania.

Zasady współpracy

  1. Na życzenie wysyłamy statystyki bloga i Social Media
  2. Masz wgląd w artykuł przed publikacją, ale nie możesz wpływać na nasze zdanie i poglądy
  3. Każdego traktujemy poważnie i po partnersku, spory są zawsze rozstrzygane na korzyść klienta – w końcu to Ty dajesz nam żyć
  4. Jeśli coś nam się nie podoba nie płacisz. Cenimy dobre produkty i marki, z takimi chcemy obcować. O pozostałych wolimy nie pamiętać
  5. Mamy wiele pomysłów – wspólnie stworzymy Twoją kampanię

Partner bloga

onet-podróże

Marki

winnica szedmak

air cash back szalone walizki

centrum rowerowe olsztyn

ochnik

happy-socks

kontakt@szalonewalizki.pl

Statystyki bloga