Współpraca

Cześć. Jesteśmy Dorota i Jarek Kowalscy – małżeństwo kochające podróże na własną rękę. Wyróżniamy się w polskiej blogosferze podróżniczej ponieważ opisujemy podróże po 40ce a właściwie bliżej 50tki. Czasem podróżujemy w czwórkę z synem Igorem i psem Figlem, który jest adopciakiem. Nie jesteśmy backpakersami. Nie podróżujemy budżetowo. Szukamy dobrej jakości za najlepszą cenę i taki rodzaj podróżowania propagujemy. Jesteśmy chyba najlepszym przykładem tego, że podróże są prawie dla każdego – nie tylko Kowalskiego. Nie trzeba rzucać korpo i ruszyć przed siebie w świat. By ruszyć w drogę wystarczy być ciekawym świata i chcieć go poznać samemu. Można to robić w każdym wieku.

W 2019 roku blog zaliczył 250 tysięcy UU i ponad 800 tysięcy odsłon. Te statystyki co roku rosną. Co jest dowodem na to, że nasi fani akceptują nasz pomysł na podróże i ciekawe życie. Na FB śledzi nas już 46,5 tysiące osób, na IG – 17,3 tysięcy a miesięcznie zasięgi Instagrama dochodzą do miliona osób. A do tego jest Youtube i kilka mniejszych kont w Social Media. Łącznie obserwuje nas i wraca do nas regularnie 67 tysiące osób. Za tymi liczbami kryją się realni ludzie ze swoimi emocjami, pasjami, których uwielbiamy i jak nam się wydaje – oni nas też. Wiesz, że we wszystkim co robimy najważniejszy jest człowiek? Również tutaj, dla niej i dla niego tu jesteśmy. A jeśli chcesz dotrzeć ze swoją usługą lub produktem do naszych fanów – napisz.

My jeździmy i latamy po świecie od kiedy pamiętamy. Dorota od 1991 roku była pilotem wycieczek zagranicznych. W pierwszą podróż ruszyła w czasach PRL gdy miała 14 lat. Nikt nie był w stanie jej wytłumaczyć, że nie powinna. Mistrzyni wyszukiwania tanich połączeń, organizacji podróży, najlepszych miejsc i atrakcji. Od lat zajmuje się kosmetologią oraz makijażem permanentnym. Jarek – ex- dziennikarz, radiowy, telewizyjny i czasem prasowy. Pasjonat nurkowania, fotografii, w tym podwodnej oraz żeglarstwa. A także fotografi dronowej. Obydwoje kochamy dobrą kuchnię i wina. I jest to jeden z ważniejszych powodów by poznawać świat.

Szalone Walizki to blog o podróżach na własną rękę, po 50ce. Doradzamy, gdzie i jak podróżować, dobrze zjeść, znaleźć fajną miejscówkę do spania. Lubimy dobre gadżety pomagające w podróżach. Chętnie ich używamy, mamy wiedzę i własne zdanie na ich temat, którym chętnie dzielimy się z naszymi czytelnikami.
Nasz blog jest naszą ulubioną przestrzenią. Piszemy poradniki, relacje z podróży, recenzje sprzętów, przygotowujemy filmy i vlogi. Piszemy o kuchni i winach. Jeśli nasze zainteresowania i profil pasują do Twojej marki napisz do nas a na pewno znajdziemy wspólny język.

67% naszych odbiorców to kobiety w przedziale wiekowym 25-45 lat.

Szalone Walizki –
Wschodząca Gwiazda Blogosfery,
rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów
Roku 2017 -2020
według Jasona Hunta.
Dziękujemy, że nam ufacie.

szalone walizki

szalone walizki

szalone walizki

Gdzie możliwa jest współpraca

Formy reklamy

recenzje

testy

patronaty

wpisy sponsorowane

reklama banerowa

eventy

konkursy

zdjęcia i filmy

Tematyka bloga

Piszemy o tym na czym się znamy i czego mogliśmy doświadczyć. Są to głównie podróże-świat, kraj, nurkowanie, fotografia, kuchnia, organizacja podróży, gadżety i technologie przydatne w podróży. Jednak nasze doświadczenia są dużo szersze. Coraz częściej jest to styl, sprawy domowe gdy zostajemy w Polsce.

Dorota była przewodnikiem, teraz zajmuje się branżą beauty i  zna się na tym.

Jarek główny autor tekstów i zdjęć na blogu jest doświadczonym dziennikarzem. Co prawda zmienił branżę ale dobre nawyki zostały – z tego się nie wyrasta. Doświadczenia radiowe i telewizyjne wyczuliły mnie na obserwację świata. Nurkuję i fotografuję, również pod wodą, dlatego na blogu znajdziesz masę ciekawych zdjęć. Jestem na bieżąco z nowinkami technicznymi. Mam również szeroką wiedzę ekonomiczną.

Dlatego wspólnie nie boimy się poruszyć najróżniejszych tematów, które wymagają wiedzy, doświadczenia i zaangażowania.

Zasady współpracy

  1. Na życzenie wysyłamy statystyki bloga i Social Media
  2. Masz wgląd w artykuł przed publikacją, ale nie możesz wpływać na nasze zdanie i poglądy
  3. Każdego traktujemy poważnie i po partnersku, spory są zawsze rozstrzygane na korzyść klienta – w końcu to Ty dajesz nam żyć
  4. Jeśli coś nam się nie podoba nie płacisz. Cenimy dobre produkty i marki, z takimi chcemy obcować. O pozostałych wolimy nie pamiętać
  5. Mamy wiele pomysłów – wspólnie stworzymy Twoją kampanię

Pracowaliśmy z:

winnica szedmak

apart

Logo-click-boat

etutor

kopalnia soli w wieliczce

Odwołany, opóźniony lot

sklep dla turysty


merrell

buff

by Insomnia


mauijim

e-horyzont

kontakt@szalonewalizki.pl