W 365 dni dookoła świata – filmowe podsumowanie 2018 roku

filmowe podsumowanie roku 2018

Niełatwo jest podsumować rok taki jak 2018. Było po prostu mega aktywnie, mocno gorąco. Było nas wszędzie pełno. Do tego stopnia, że pod koniec roku zatęskniliśmy za spokojnym kątem w domu by pozbierać myśli i siebie. Dla nas to na pewno będzie niezapomniany czas. Dla Ciebie? Jeszcze nie wiemy ale mamy nadzieję, że się dowiemy. Zapraszamy Cię na filmowe podsumowanie 2018 roku w wykonaniu Szalonych Walizek.

Jeśli pamiętacie, podczas pierwszej podróży w tym roku, na Kubę mówiliśmy, że chcemy przyłożyć się do Youtuba. I wiele nam się w tej kwestii udało. Najpierw publikowaliśmy co dwa tygodnie w niedzielę. Teraz już co tydzień bo liczne podróże sprzyjają zbieraniu mnóstwa, cennych informacji. Jeśli uważnie śledzisz nasz kanał to pewnie widzisz jak się uczymy, jak to się wszystko zmienia.

filmowe podsumowanie roku 2018

Cieszą nas takie drobiazgi ale wiemy jak szybko i pięknie rozwija się Youtube i jak dużo jeszcze mamy do zrobienia.

Możemy Ci obiecać jedno. Że postaramy się by było to dla Ciebie jedno z cenniejszych źródeł informacji. Że dzięki nam dowiesz się jak podróżować na własną rękę. Jak poznawać kraje, o których zwykło mówić się, że – tam jest niebezpiecznie. Blog, który wspólnie tworzymy to przestrzeń, w której można pogadać o podróżach, podzielić się pomysłami i doświadczeniami.

W kolejnym roku wspólnie z całym zespołem będziemy równie mocno pracować by ta nasza społeczność mogła wspólnie uczyć się jak najwięcej o otaczającym nas świecie.  By  każdy mógł pozbyć się stereotypów i by w decyzjach o kolejnych podróżach kierował się wyłącznie naszą wspólną wiedzą i doświadczeniem a nie tanimi ściemami jakie czasem serwuje net.

Filmowy przegląd 2018 roku u Szalonych Walizek – nasze najlepsze podróże

Filmowo polecamy Ci też film, który podbił w tym roku serca Polaków i otrzymał wyróżnienie w finale konkursu Turystyczne Mistrzostwa Blogerów jakie zorganizowała Polska Organizacja Turystyczna – Pozdrowienia z Warmii i Mazur. 

Hej, dołącz do nas 😎

Jeśli czujesz, że to również Twoje miejsce zapisz się na newsletter. Raz w tygodniu maile, nowe teksty, filmy, przepisy kuchenne i podwodne ciekawostki. Zero spamu! Zobacz naszą Politykę Prywatności, dowiedz się więcej.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog podróżniczy Doroty i Jarka. O podróżowaniu po 50tce z perspektywy czterech żywiołów: wody, ziemi, powietrza i... podniebienia. Zostań z nami i znajdź swoją inspirację.
0 0 zagłosowane
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej komentowane
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Jarek
Jarek
5 lat temu

Co tu gadać! Zazdroszczę! Ale nawet nie wiem co Wam życzyć? Zwiedzenia Ameryki Południowej? Antarktydy? No dobra niech tak będzie…

Adri
Adri
5 lat temu

Życzę wam równie fascynującego podróżniczego roku 2019! Pozdrawiam

4
0
Uwielbiamy Twoje opinie. Prosimy zostaw komentarz lub gwiazdki oceniające artykułx