Please assign a menu to the primary menu location under menu

Filmowy poradnik – Nowa Zelandia – hotele, transport i… pogoda

filmowy poradnik Nowa Zelandia

Czy Wy również jesteśmy miłośnikami autorskich poradników z podróży? My uwielbiamy je czytać bo najczęściej w nich możemy znaleźć aktualne i autorskie spojrzenie podróżników na dany kraj. Nikt chyba też z taką autentycznością i emocjami i opowie nam o dobrej miejscówce na jedzenie czy obserwacje wschodu słońca.

filmowy poradnik Nowa Zelandia

Dlatego też, gdy kończyliśmy naszą podróż po Nowej Zelandii i zebraliśmy wszystkie doświadczenia z wielomiesięcznych przygotowań i dwutygodniowej podróży po wyspie północnej postanowiliśmy nagrać filmowy poradnik poświęcony organizacji podróży do tego kraju.  Część pisaną znajdziecie w innym poście. Informacji zebrało się na tyle dużo, że musieliśmy podzielić je na dwie części.

Co znajdziesz w części pierwszej?

Pierwsza opowiada o tym jak zorganizować sobie noclegi w Nowej Zelandii. Celowo podkreślamy noclegi bo każdy z Was dysponuje innym budżetem i w zależności od niego szuka czegoś dla siebie. Oferta jest bogata. Ci, którzy nie narzekają na brak grosza znajdą super hotele. Osoby ceniące dobrą jakość za rozsądną cenę mogą szukać rewelacyjnych ( nie spodziewaliśmy, że są tak dobre ) moteli.

filmowy poradnik Nowa Zelandia

W Nowej Zelandii jest mnóstwo hoteli dla backpackersów więc gdy szukacie czegoś mocno budżetowego to także dacie radę.

W tej części poruszamy również kwestie poruszania się po wyspach. To wiąże się również z organizacją noclegu bo gdy wynajmiecie kampera to Wasz środek transportu jest jednocześnie Waszym domem.

filmowy poradnik Nowa Zelandia

A do tego wszystkiego zwracamy uwagę na zmienną pogodę i ważną sprawę jaką jest przygotowanie się na każde warunki. Wszyscy podkreślają a my po podróży wiemy to najlepiej, że w Nowej Zelandii można przeżyć cztery pory roku – w jeden dzień.

Filmowy poradnik – Nowa Zelandia cz.1

Na naszym kanale Szalone Walizki, na Youtube znajdziesz więcej vlogów z naszych podróży, nie tylko po Nowej Zelandii. Kliknij subskrypcję a będziesz wiedzieć o kolejnych filmach z podróży jakie przygotujemy. Osobiście bardzo polecamy vlogi z Blue Spring w Nowej Zelandii oraz Tongariro Alpine Crossing – czyli najpiękniejszy, jednodniowy trekking świata.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Globtroterek
1 rok temu

Super porady 🙂 Na pewno się przydadzą na przyszłość, może też się skusimy i odwiedzimy wyspę 🙂

2
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x