Please assign a menu to the primary menu location under menu

Lizbona z Sekretami Lizbony – czego nie dowiesz się z przewodników, cz.1

lizbona z sekretami lizbony

Spacer pod hasłem – Lizbona z Sekretami Lizbona pokazał nam to masę ciekawostek. To czego nie dowiedzielibyśmy się z klasycznych przewodników a czasem również z internetu. Niżej znajdziecie też link do posta z detalami tych miejsc. Być może ominął Wa a tam prezentujemy pisaną wersję przewodnika po ciekawych a nie zawsze oczywistych miejscach w stolicy Portugalii. Są tam też lokalizacje dla łatwiejszego odnalezienia tych punktów.

lizbona z sekretami lizbony

Ale przy okazji poznawania tych zaułków i zakamarków zbieraliśmy materiały wideo by pokazać Wam też w filmowej formie najlepsze z nich. Materiału nazbierało się tyle, że przewodnik “Lizbona z Sekretami Lizbony” musieliśmy podzielić na dwie części.

lizbona z sekretami lizbony

W pierwszej części dowiecie się o najstarszych budynkach w Lizbonie, które przetrwały trzęsienie ziemi z 1755 roku. Będzie bogata opowieść o jedynym w Europie szpitalu dla lalek.

szpital dla lalek w lizbonie

Zaprosimy Was też na Alfamę pachnącą praniem i wyjaśnimy o co chodzi z tym praniem, które wydaje się być oczywiste.

alfama w lizbonie

Lizbona z Sekretami Lizbony

Zerknijcie również na nasz opisowy materiał, gdzie szczegółowo pokazujemy wiele z tych punktów z ich lokalizacją: Ciekawe miejsca w Lizbonie – co zobaczyć w tydzień. A także zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na Youtube

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x