Za co kochamy Kachetię w Gruzji? Zobacz vloga – przekonaj się

za co kochamy kachetię w Gruzji

Za co kochamy Kachetię w Gruzji? Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że za wino, za czaczę, za mnogość jedzenia i za supry, które są kulminacyjnym punktem większości obfitych dni. Tak to z pozoru wygląda

za co kochamy kachetię w Gruzji

Jednak poza tymi radosnymi atrybutami zobaczymy to z czego Gruzja słynie. Z serdeczności i gościnności. I nie chodzi o to, że ktoś przyjmie nas za free w swoim domu i odda ostatnią koszulę. Przestrzegamy by tak nigdy nie robić bo Gruzini są z jednej strony gościnni a z drugiej niezbyt zamożni by nie powiedzieć, że często biedni. A ta gościnność to radość ze spotkania, którą autentycznie czuć i nie ma w niej cienia fałszu.

za co kochamy kachetię w Gruzji

Więc gdy chcecie być równie życzliwi zawsze możecie odwdzięczyć się płacąc za przygotowane posiłki, wino czy pokój. W ten sposób pomagacie też rodzinom, których życie do najłatwiejszych nie należy. Szczególnie w momentach gdy pojawia się kolejne embargo rosyjskie i liczba turystów z Rosji kochających Gruzję drastycznie spada.

Za co kochamy Gruzję?

Zapraszamy na vloga, drugiego już z kachetyjskich dróg i bezdroży. A także do kliknięcia subskrypcji na naszym kanale na Youtube.

Zobacz też nasz pierwszy vlog z Gruzji – Co warto zobaczyć w Kacheti? a także post o Singagi – nazywanym miastem miłości.

Hej, dołącz do nas 😎

Jeśli czujesz, że to również Twoje miejsce zapisz się na newsletter. Raz w tygodniu maile, nowe teksty, filmy, przepisy kuchenne i podwodne ciekawostki. Zero spamu! Zobacz naszą Politykę Prywatności, dowiedz się więcej.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog podróżniczy Doroty i Jarka. O podróżowaniu po 50tce z perspektywy czterech żywiołów: wody, ziemi, powietrza i... podniebienia. Zostań z nami i znajdź swoją inspirację.
0 0 zagłosowane
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej komentowane
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
trackback
Najsłynniejsza trasa Gruzji - Gruzińska Droga Wojenna - vlog
3 lat temu

[…] Za co kochamy Kachetię? – nieco więcej o winie 🙂 […]

trackback
Stolica Gruzji - co warto zobaczyć w kilka dni - szczegóły we vlog
2 lat temu

[…] Za co kochamy Kachetię?  […]

2
0
Uwielbiamy Twoje opinie. Prosimy zostaw komentarz lub gwiazdki oceniające artykułx