Please assign a menu to the primary menu location under menu

Gdzie warto zjeść w Lizbonie? Zobacz filmowy poradnik o najlepszych miejscach i smakach.

gdzie warto zjeść w lizbonie

Gdzie warto zjeść w Lizbonie? Pewnie zastanawiacie się nad tym planując podróż do stolicy Portugalii. Ten filmowy przewodnik podobnie jak nasz wcześniejszy, pisany pomoże Wam w wybraniu ciekawych miejsc. A może wprowadzi jeszcze większe rozterki. Tak czy inaczej polecamy najlepsze miejsca i niesamowite smaki. Oczywiście naszym skromnym zdaniem ludzi kochających smakować świat.

gdzie warto zjeść w lizbonie

W Lizbonie znajdzie się kawałek kulinarnego świata dla każdego. Weganie i wegetarianie mogą być oczarowani sałatami, pastami i smakami.

cafe janis lizbona

To także raj dla osób preferujących mięsa, dojrzewające wędliny i pełne aromatów sery.

gdzie warto zjeść w lizbonie

A już pełnię szczęścia przeżyją smakosze owoców morza. Naszym zdaniem w Portugalii są chyba najlepiej przyrządzane spośród wszystkich europejskich miejsc gdzie ich próbowaliśmy. Do tego ich różnorodność może zadowolić najbardziej wybrednych.

time out market, lizbona

A ceny nie sponiewierają portfeli Polaków, zarabiających jednak poniżej europejskiej średniej. Dlatego Kochani jedźcie i jedzcie w Lizbonie bo warto. I pamiętajcie o portugalskiej tradycji😉.

a ginghija

Gdzie warto zjeść w Lizbonie?

Zapraszamy na nasz filmowy poradnik po ciekawych smakach i miejscach stolicy Portugalii. A później pamiętajcie też o subskrybowaniu naszego kanału na Youtube.

Bardzo obszerną listę miejsc i ciekawych smaków wraz z ich historią znajdziecie też w naszym Kulinarnym przewodniku po Lizbonie.

 

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka Jagusiak
1 rok temu

Różnego rodzaju sery i długo dojrzewające wędliny to coś dla mnie – trafia to idealnie w mój smak 🙂

2
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x