Leśniczówka Gaja – rowerem po Warmii – vlog

#vlog 1 leśniczówka gaja

Nasza filmowa relacja z rowerowego, wiosennego wypadu do Leśniczówki Gaja na Warmii. Pojechaliśmy na zaproszenie Małgosi Olejnik. Zauroczyła nas swoją wiedzą o Peru, smakach świata oraz miejscem, które prowadzi i które ma niezwykły klimat. Połączenie Warmii z kolorami Południowej Ameryki. Zresztą warto to samemu sprawdzić bo to kolejna fajna miejscówka na wypoczynek i wyciszenie.

#vlog1 leśniczówka gaja

O Leśniczówce Gaja pisaliśmy już posta, który możecie przeczytać pod tym linkiem Rowerowe Śniadanie w Leśniczówce Gaja, ale wprowadzamy nową zasadę, że nie łączymy filmów z pisaniem i zdjęciami. Tak żebyście mieli łatwiejszy dostęp do wszystkiego i możliwość znalezienia ulubionych treści. Wszystko odnajdziecie w kategoriach umieszczonych w górnej części strony. Jednocześnie zachęcamy do zasubskrybowania naszego kanału na Youtube – Szalone Walizki.  Ten blog to nasza pasja ale wiecie, że podróżowanie kosztuje i dobrze było chociaż pokryć te koszty, żeby móc przygotowywać Wam więcej ciekawych treści. A Youtube też ma od pewnego czasu zasady, że zarabianie na reklamie jest możliwe dopiero po przekroczeniu 1000 subów. Dlatego każde kliknięcie czerwonego guzika pod filmem wielkie dzięki – Dorota i Jarek.

Leśniczówka Gaja rowerem po Warmii – vlog

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wojtek
wojtek
2 lat temu

Super miejsce, trzeba odwiedzić koniecznie.

2
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x