Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – będziemy reprezentować Warmię i Mazury

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

No i stało się. Startujemy w konkursie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – wymyślonym i organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną a realizowanym przez agencję Burda Publishing. Co tu dużo gadać – cieszymy się, bo fajny projekt, rywalizacja ale co najważniejsze, możemy popracować u siebie i pokazać region, który kochamy – Warmię i Mazury.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

A zaczęło się od tego, że całkiem niedawno w sieci pojawiły się wiadomości o konkursie. Najpierw jakiś, chyba przedwczesny mail, później oficjalna strona ale zanim  na to wpadliśmy to znajomi zaczęli dzwonić i wysyłać linki, żebyśmy startowali. Podobnie jak wielu wypełniliśmy ankietę i czekaliśmy na efekty. No i bum. Poniedziałek. Najpierw telefon, że los i jury się uśmiechnęło a później oficjalne info na stronie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów, że jesteśmy w 16-ce blogerów, którzy będą reprezentować swoje regiony i my zgodnie z pierwszym wskazaniem – Warmię i Mazury.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Mega fajna ekipa, nie ma małych blogów – no może oprócz naszego :).

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Radość wielka, ale myślicie, że teraz będzie łatwiej? Nieee. Bo skoro to nasz region to powinniśmy błysnąć – pokazać go i siebie z jak najlepszej strony. Czasu niewiele ale spróbujemy dać radę.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Ale najlepsze trafiliśmy chwilę później w sieci.

Zapomniał wół jak cielęciem był

Dyskusje właśnie w tym stylu, rozpoczęte przez kilku większych influencerów, podważające sens akcji Polskiej Organizacji Turystycznej. Właściwie to było taka próba pojechania po pomyśle. Że POT za gównianą kasę  ( 100 tys. PLN dla wszystkich ) próbuje sobie zrobić akcję promocyjną. Że w końcu zauważyli istnienie influencerów. Że kraj powinno promować się za darmo bo to nasza ojczyzna i że POT powinien się z tymi blogerami spotkać i im jeszcze podziękować za to co do tej pory dla kraju robili. Jak to przeczytaliśmy to my i warmińskie bociany mało z gniazd nie powypadaliśmy.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

To się pytamy. A gdzie Ci duzi blogerzy byli gdy zaczynali? Czy robili akcje za 100 K? Czy nie pogardzili afiliacją i barterem?

W sumie najważniejsze w tym wszystkim to pytanie – dlaczego zawsze w takich sytuacjach rusza polskie piekiełko? Można powiedzieć, że Polak Polakowi Polakiem.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Dlaczego zamiast gadać, że do bani, że POT się ośmiesza, że kto tam będzie publikować? nie lepiej było pogratulować pomysłu, że może późno ale w końcu jest akcja, która może pomóc a na pewno nie zaszkodzi. Bo przecież jeśli chcecie gdzieś jechać to gdzie szukacie informacji? Na blogach.  A spójrzcie kto jest w wybranej grupie. Naszym zdaniem bardzo ogarnięta ekipa, która zna się na tym co robi i rzetelnie podchodzi do swojej pasji. W takiej ekipie siła i może pokazać wiele pięknych miejsc.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

A my chcemy dać Wam parę podpowiedzi co i gdzie warto zobaczyć. Być może część będziecie już znali bo mało kto nie był jeszcze na Warmii i Mazurach ale obiecujemy, że postaramy się zaskoczyć.

close
newsletter Szalonych Walizek

Cześć. Tu Dorota i Jarek. Miło Cię poznać.

Zapisz się na nasz newsletter i dołącz do grona osób ceniących wartościowe treści.

Nie spamujemy. Otrzymasz informacje o najnowszych artykułach i gratisach. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarszy
Najnowszy Najczęściej głosowany
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
łukasz
łukasz
11 lipca 2018 23:23

My jeszcze nie byliśmy na Warmii i Mazurach i może nas swoimi nowymi tekstami zmobilizujecie 🙂
trzymajcie się cieplutko

2
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x