Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – będziemy reprezentować Warmię i Mazury

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

No i stało się. Startujemy w konkursie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – wymyślonym i organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną a realizowanym przez agencję Burda Publishing. Co tu dużo gadać – cieszymy się, bo fajny projekt, rywalizacja ale co najważniejsze, możemy popracować u siebie i pokazać region, który kochamy – Warmię i Mazury.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

A zaczęło się od tego, że całkiem niedawno w sieci pojawiły się wiadomości o konkursie. Najpierw jakiś, chyba przedwczesny mail, później oficjalna strona ale zanim  na to wpadliśmy to znajomi zaczęli dzwonić i wysyłać linki, żebyśmy startowali. Podobnie jak wielu wypełniliśmy ankietę i czekaliśmy na efekty. No i bum. Poniedziałek. Najpierw telefon, że los i jury się uśmiechnęło a później oficjalne info na stronie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów, że jesteśmy w 16-ce blogerów, którzy będą reprezentować swoje regiony i my zgodnie z pierwszym wskazaniem – Warmię i Mazury.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Mega fajna ekipa, nie ma małych blogów – no może oprócz naszego :).

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Radość wielka, ale myślicie, że teraz będzie łatwiej? Nieee. Bo skoro to nasz region to powinniśmy błysnąć – pokazać go i siebie z jak najlepszej strony. Czasu niewiele ale spróbujemy dać radę.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Ale najlepsze trafiliśmy chwilę później w sieci.

Zapomniał wół jak cielęciem był

Dyskusje właśnie w tym stylu, rozpoczęte przez kilku większych influencerów, podważające sens akcji Polskiej Organizacji Turystycznej. Właściwie to było taka próba pojechania po pomyśle. Że POT za gównianą kasę  ( 100 tys. PLN dla wszystkich ) próbuje sobie zrobić akcję promocyjną. Że w końcu zauważyli istnienie influencerów. Że kraj powinno promować się za darmo bo to nasza ojczyzna i że POT powinien się z tymi blogerami spotkać i im jeszcze podziękować za to co do tej pory dla kraju robili. Jak to przeczytaliśmy to my i warmińskie bociany mało z gniazd nie powypadaliśmy.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

To się pytamy. A gdzie Ci duzi blogerzy byli gdy zaczynali? Czy robili akcje za 100 K? Czy nie pogardzili afiliacją i barterem?

W sumie najważniejsze w tym wszystkim to pytanie – dlaczego zawsze w takich sytuacjach rusza polskie piekiełko? Można powiedzieć, że Polak Polakowi Polakiem.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Dlaczego zamiast gadać, że do bani, że POT się ośmiesza, że kto tam będzie publikować? nie lepiej było pogratulować pomysłu, że może późno ale w końcu jest akcja, która może pomóc a na pewno nie zaszkodzi. Bo przecież jeśli chcecie gdzieś jechać to gdzie szukacie informacji? Na blogach.  A spójrzcie kto jest w wybranej grupie. Naszym zdaniem bardzo ogarnięta ekipa, która zna się na tym co robi i rzetelnie podchodzi do swojej pasji. W takiej ekipie siła i może pokazać wiele pięknych miejsc.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

A my chcemy dać Wam parę podpowiedzi co i gdzie warto zobaczyć. Być może część będziecie już znali bo mało kto nie był jeszcze na Warmii i Mazurach ale obiecujemy, że postaramy się zaskoczyć.

Hej, dołącz do nas 😎

Jeśli czujesz, że to również Twoje miejsce zapisz się na newsletter. Raz w tygodniu maile, nowe teksty, filmy, przepisy kuchenne i podwodne ciekawostki. Zero spamu! Zobacz naszą Politykę Prywatności, dowiedz się więcej.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog podróżniczy Doroty i Jarka. O podróżowaniu po 50tce z perspektywy czterech żywiołów: wody, ziemi, powietrza i... podniebienia. Zostań z nami i znajdź swoją inspirację.
0 0 zagłosowane
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej komentowane
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
łukasz
łukasz
5 lat temu

My jeszcze nie byliśmy na Warmii i Mazurach i może nas swoimi nowymi tekstami zmobilizujecie 🙂
trzymajcie się cieplutko

2
0
Uwielbiamy Twoje opinie. Prosimy zostaw komentarz lub gwiazdki oceniające artykułx