Kijów w jeden dzień – vlog – czyli co można zobaczyć w czasie stopovera?

kijów na szybko

Kijów na szybko? Czy to dobry pomysł? Zawsze pozostaje mniejszy bądź większy niedosyt jednak jeśli jest to szybki skok podczas stop overa to nie ma co żałować tylko cieszyć się, że jest okazja by poznać nowe miejsce. A stolica Ukraina na pewno należy do takich, które warto odwiedzić i choć odrobinę poznać z uwagi na chociażby jej burzliwą historię. Dla nas jednak wielkim magnesem były piękna architektura, dobra kuchnia no i mega przyjazne ceny.

To na pewno miejsce warte odwiedzenia. Sam Majdan robi piorunujące wrażenie. Zdarzenia niedalekiej przeszłości odchodzą już w dal miejsce znów staje się po prostu modnym placem spotkań młodych. Odnowione kamienice, malownicze cerkwie i parki dopełniają typowe wschodniego wizerunku. Ale najlepsze co może Was spotkać to odwiedziny w jednej z miejscowych knajpek. Po wyjściu zawsze uśmiech na twarzy.

Polecamy też przeczytać o wspomnianych miejscach w naszym poście:

Znajdziecie tam pewnie jeszcze kilka przydatnych wskazówek.

Hej, dołącz do nas 😎

Jeśli czujesz, że to również Twoje miejsce zapisz się na newsletter. Raz w tygodniu maile, nowe teksty, filmy, przepisy kuchenne i podwodne ciekawostki. Zero spamu! Zobacz naszą Politykę Prywatności, dowiedz się więcej.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog podróżniczy Doroty i Jarka. O podróżowaniu po 50tce z perspektywy czterech żywiołów: wody, ziemi, powietrza i... podniebienia. Zostań z nami i znajdź swoją inspirację.
0 0 zagłosowane
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej komentowane
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Nasze Szlaki
Nasze Szlaki
4 lat temu

Kijów jest fantastycznym miastem, dopiero odkrywanym przez polskich turystów.
Fajny materiał video!!
Pozdrawiamy 🙂

2
0
Uwielbiamy Twoje opinie. Prosimy zostaw komentarz lub gwiazdki oceniające artykułx