Please assign a menu to the primary menu location under menu

Kijów w jeden dzień – vlog – czyli co można zobaczyć w czasie stopovera?

kijów na szybko

Kijów na szybko? Czy to dobry pomysł? Zawsze pozostaje mniejszy bądź większy niedosyt jednak jeśli jest to szybki skok podczas stop overa to nie ma co żałować tylko cieszyć się, że jest okazja by poznać nowe miejsce. A stolica Ukraina na pewno należy do takich, które warto odwiedzić i choć odrobinę poznać z uwagi na chociażby jej burzliwą historię. Dla nas jednak wielkim magnesem były piękna architektura, dobra kuchnia no i mega przyjazne ceny.

To na pewno miejsce warte odwiedzenia. Sam Majdan robi piorunujące wrażenie. Zdarzenia niedalekiej przeszłości odchodzą już w dal miejsce znów staje się po prostu modnym placem spotkań młodych. Odnowione kamienice, malownicze cerkwie i parki dopełniają typowe wschodniego wizerunku. Ale najlepsze co może Was spotkać to odwiedziny w jednej z miejscowych knajpek. Po wyjściu zawsze uśmiech na twarzy.

Polecamy też przeczytać o wspomnianych miejscach w naszym poście Kijów w jeden dzień – stopover w drodze do Iranu. Znajdziecie tam pewnie jeszcze kilka przydatnych wskazówek.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nasze Szlaki
2 lat temu

Kijów jest fantastycznym miastem, dopiero odkrywanym przez polskich turystów.
Fajny materiał video!!
Pozdrawiamy 🙂

2
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x