Please assign a menu to the primary menu location under menu

Lizbona – co warto zobaczyć i czym dać się zaskoczyć?

lizbona co warto zobaczyć

Co warto zobaczyć w Lizbonie? Część ciekawych miejsc pokazaliśmy Wam już w poprzednich vlogach. Ale tylko część bo najważniejsze tzw. must see zobaczycie w tej części. Absolutnie obłędne i obowiązkowe punkty do odwiedzenie w tym Lizbonie. A także takie, o których nie pisze się prawie w ogóle na blogach czy w przewodnikach.

lizbona co warto zobaczyć

Zupełnie przypadkiem trafiliśmy w Lizbonie na miejsce, gdzie polski reżyser Andrzej Jakimowski kręcił zdjęcia do filmu Imagine. Filmu, który widzieliśmy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i absolutnie nas zachwycił. Kolory, ciepło, nastrojowa muzyka a do tego ważny temat jaki poruszał Imagine sprawiły, że nie dało się zapomnieć tych scen, miejsc i uliczek.

lizbona co warto zobaczyć

Gdy zobaczyliśmy jedno z tych miejsc na żywo otworzyliśmy buzię z wrażenia. Więcej napiszemy pewnie w osobnym poście ale zobaczcie tę knajpkę we vlogu. Podobnie jak przepiękny klasztor Hieronimitów, Torre de Belem czy pomnik zdobywców.

lizbona co warto zobaczyć

Punktami, które również koniecznie trzeba zaliczyć w Lizbonie są most 25 kwietnia czy LX Factory, miejsce, do którego na pewno będziecie chcieli wrócić.

lizbona co warto zobaczyć

My zaliczyliśmy je dwukrotnie i z chęcią wrócilibyśmy ponownie.  Ale chyba jedną z ciekawszych historii tego odcinka będzie wieczór kawalerski :). Nic już więcej nie zdradzimy. Reszta w filmie :).

Lizbona – co warto zobaczyć?

Sprawdźcie sami co warto zobaczyć w Lizbonie. Zapraszamy także do obejrzenia naszych wcześniejszych vlogów z Lizbony, które znajdziecie na naszym kanale na Youtube. 

Polecamy też smaczny vlog o smakach i miejscach czyli Gdzie warto zjeść w Lizbonie.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x