Please assign a menu to the primary menu location under menu

Nocny Bangkok – czyli co warto zobaczyć w ciągu jednego wieczoru

nocny bangkok

Przylatujesz do wielkiego miasta po długiej podróży i co? Idziesz spać? Możesz stracić niepowtarzalną szansę jaką daje los. Bo każde kilka godzin w nowym miejscu warto wykorzystać by poznać życie miasta w różnych porach roku i dnia. I na przykład zobaczyć to co oferuje nocny Bangkok.

nocny bangkok

Jako partnerzy Onet Podróże polecieliśmy do Tajlandii a następnie do Kambodży na zaproszenie Tajlandzkiej Organizacji Turystycznej czyli TAT. Ledwo dolecieliśmy na miejsce i zdążyliśmy się odświeżyć już pędziliśmy do China Town by zobaczyć co oferuje nocny Bangkok.

nocny bangkok

Obowiązkowa wizyta w buddyjskiej świątyni a później świeże soki, ekstremalne przeżycie jakim jest durian i lokalny street food.

nocny bangkok

China Town żyje swoim rytmem o każdej porze dnia ale wieczorem wręcz tętni życiem i kolorami barw neonów.

nocny bangkok

Ulice jak to zwykle w Bangkoku są zatłoczone ale chyba dlatego, że tutaj można przeżyć coś co można nazwać kwintesencją kulinarnej przygody w Tajlandii.

Nocny Bangkok

Zapraszamy na vloga z szybkiego bo jednonocnego tripu po Bangkoku. Ale jeśli ktoś zapytałby czy było warto to odpowiadamy – WARTO. Było szybko i smacznie a przy okazji poczuliśmy co nieco koloryt nocnej metropolii.

Zainteresowanym kulinarną stroną podróży polecamy też nasz post z Tajwanu, miejsca gdzie można znaleźć ekstremalnie ciekawe i dziwne jedzenie a kolacja jest przeżyciem nie tylko kulinarnym: Smaki Tajpej czyli kulinarna obsesja Tajwańczyków – stinky tofu.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x