Tel Awiw z lotu ptaka – zobacz jak wygląda bliskowschodnie Miami

tel awiw z lotu ptaka

Tel Awiw? Totalne – pozytywne zaskoczenie. Po Jerozolimie spodziewaliśmy się trochę bardziej lajtowej wersji wyciszenia, dostojeństwa i duchowych przeżyć. A tu wychodząc o poranku na nadmorski bulwar zobaczyliśmy kosmpolityczne, rozbrykane miasto, które aż pulsuje od najwcześniejszych godzin porannych. Ludzie biegają, jeżdżą na deskach, rowerach, ćwiczą. A poza wszystkim cieszą się życiem. Na plaży wszyscy coś robią, jakby szkoda było życia na leżenie. Wieczorem w knajpkach gwarno i radośnie. Poznajcie Tel Awiw z lotu ptaka a niebawem przeczytacie również o nim więcej w poście.

W trakcie kręcenia tych materiałów zdarzyło nam się drobne spotkanie z ochroną 🙂 o czym też napiszemy bo to świetny przykład jak dobrze przygotować się do latania dronem w Izraelu. Zdjęcia z Tel Awiwu oraz relacje na Instastories znajdziecie również na naszym Instagramie. Dzięki za subskrypcję Insta 🙂

Tel Awiw z lotu ptaka – obejrzyj i zostaw suba 

Jeśli podoba Wam się Tel Awiw z lotu ptaka podajcie dalej. Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału. Tam znajdziecie więcej podróżniczych filmów i vlogów – Youtube Szalone Walizki. 

Hej, dołącz do nas 😎

Jeśli czujesz, że to również Twoje miejsce zapisz się na newsletter. Raz w tygodniu maile, nowe teksty, filmy, przepisy kuchenne i podwodne ciekawostki. Zero spamu! Zobacz naszą Politykę Prywatności, dowiedz się więcej.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog podróżniczy Doroty i Jarka. O podróżowaniu po 50tce z perspektywy czterech żywiołów: wody, ziemi, powietrza i... podniebienia. Zostań z nami i znajdź swoją inspirację.
0 0 zagłosowane
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej komentowane
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Mirek
Mirek
5 lat temu

Jakim dronem lataliście? I podobno przy dronach powyżej 300 gram, należy mieć zezwolenie?

2
0
Uwielbiamy Twoje opinie. Prosimy zostaw komentarz lub gwiazdki oceniające artykułx