Please assign a menu to the primary menu location under menu

Iran – jaki naprawdę jest Teheran – #vlog

jaki naprawdę jest teheran

Jaki naprawdę jest Teheran? Ciekawy i wart bliższego poznania. Często czytaliśmy, że z tego miasta należy uciekać natychmiast po wylądowaniu. Ale mieliśmy wrażenie, że piszą tak ludzie, którzy uciekli nie poznając bliżej stolicy Iranu.

Mankamentami mogą być gigantyczny ruch uliczny i wolna amerykanka w zasadach poruszania się po drogach co nas. Nas Europejczyków wprawia w osłupienie. Problemem może też być zawisający często nad miastem smog – ale które polskie miasto nie cierpi na takie kłopoty. Natomiast tutaj możecie zobaczyć największy diament świata, którego niestety nie można sfotografować ale uwierzcie na słowo, że warto go zobaczyć. Tutaj zobaczycie pozostałości dawnej ambasady USA i możecie przypomnieć sobie operację Argo. A przy okazji podobnie jak my możecie doznać szoku po wylądowaniu widząc na własne oczy jak miłymi, towarzyskimi i pomocnymi ludźmi są Irańczycy.

Jaki naprawdę jest Teheran – zobacz nasz #vlog

A po jego obejrzeniu prosimy  – kliknij obserwowanie naszego kanału na Youtube i zostaw łapkę w górę. Dzięki.

Jeśli Iran spodoba Ci się na tyle, że zechcesz go odwiedzić to przeczytaj wcześniej nasz poradnik Iran – praktyczny poradnik jak przygotować się do podróży i obowiązkowo Ta’arof czyli irański kodeks dobrych manier. 

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x