Please assign a menu to the primary menu location under menu

Spacer po Blue Spring czyli jak zaliczyliśmy wpadkę #vlog

spacer po blue spring

Takie miejsca wprawiają w zachwyt, który momentami odbiera rozum. Pewnie dlatego podczas spaceru po Blue Spring zdarzyła się nam wpadka, która nie powinna się zdarzyć. To też uczy, że warto patrzeć przed siebie i pod nogi by po prostu czasem głupio nie wypaść.

Ale o czym my mówimy, jeśli Blue Spring jest miejscem absolutnie obłędnym. Szczerze – nie przesadzamy. Pisaliśmy już o tym w poście, że jeśli przyjedziecie tam odpowiednio wcześnie możecie sami cieszyć się naturą, ciszą a właściwie hałasem jaki powodują ptaki, zamieszkujące okolice. Polecamy powrót do tamtego tekstu Blue Spring w Nowej Zelandii.

Spacer po Blue Spring

Absolutnie zjawiskowe miejsce północnej wyspy Nowej Zelandii. Odkryte przez niewielu turystów więc macie szansę cieszyć się spokojem. Główne źródło wody całego kraju. Zobacz nasz vlog ze Spaceru po Blue Spring

Polecamy subskrypcję naszego kanału na Youtube a także odwiedzenie go by zobaczyć inne filmy z Nowej Zelandii i naszych pozostałych podróży. Na kanale znajdziecie też filmy nurkowe i świat widziany oczami naszego drona. Zapraszamy – Dorota i Jarek.

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x