Please assign a menu to the primary menu location under menu

Pozdrowienia z Warmii i Mazur – zobacz film, pakuj plecak i przyjeżdżaj

pozdrowienia z warmii i mazur

Film “Pozdrowienia z Warmii i Mazur” to ostatnia publikacja w konkursie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów, który organizowała Polska Organizacja Turystyczna. To najlepszy moment by powiedzieć, że bardzo cieszymy się, że zakwalifikowaliśmy się do tego konkursu a jeszcze większa radość, że dzięki Waszemu wsparciu zakwalifikowaliśmy się do finału. Walczymy oczywiście o pudło bo Warmia i Mazury na to zasługują.

TO NAJPIĘKNIEJSZA POLSKA KRAINA – oczywiście zaraz za nią wszystkie pozostałe piękne, polskie regiony

Nasze posty miały ponad 25 tysięcy odsłon na blogu i ta liczba wciąż rośnie. Zasięg publikacji na Facebooku i Instagramie – prawie 155 tysięcy osób. Na nas samych te liczby robią wrażenie. Największa radość jest jednak taka, że udało nam się zachęcić masę osób do odwiedzenia Krainy Tysiąca Jezior. Mamy nadzieję, że wpadniecie też na naszą ukochaną Warmię oraz Mazury Zachodnie zwanych dawniej Oberlandem.

Pozdrowienia z Warmii i Mazury

Zobacz nasz finałowy film. Jeśli Ci się spodoba zasubskrypuj nasz kanał i podaj film dalej. A obserwując nasz kanał zobaczysz też sporo vlogów i filmów z naszych podróży po świecie.

A jeśli nie udało Ci się wcześniej przeczytać konkursowych postów, to znajdziesz je pod tymi linkami:

Warmia nie zawsze święta – malownicza kraina ludzi z duszą

Mazury –  co warto zobaczyć. 12 powodów by odwiedzić Krainę Tysiąca Jezior

Mazury Zachodnie – smaczna kraina łagodności

Wszystkie posty powyżej podobnie jak i film powstały w ramach konkursu Turystyczne Mistrzostwa Blogerów organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną przy znakomitej współpracy Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. 

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
2 lat temu

Uwielbiam tą ciszę i spokój na Mazurach, gdy tylko poprawi się pogoda wsiadam w samochód. Słyszałem od znajomych o aplikacji dojedz.pl muszę to przetestować a gdzie jak nie w drodze nad jezioro 😉

2
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x