Please assign a menu to the primary menu location under menu

Tbilisi na kilka dni. Zobacz nasz pierwszy vlog ze stolicy Gruzji

tbilisi na kilka dni

Tbilisi to jeden z najbardziej oczywistych punktów podróży po Gruzji. Warto jednak dobrze zastanowić się co zobaczyć a w związku z tym, jak długo pozostać w stolicy Gruzji. Dlatego polecamy nasz pierwszy vlog – Tbilisi na kilka dni. My byliśmy zaledwie trzy – wszystko poznawaliśmy dosłownie w biegu. Wiemy więc, że warto zaplanować tu nieco dłuższy pobyt by móc nacieszyć się zarówno zabytkami, łaźniami, kuchnią jak i nowoczesną częścią miasta.

tbilisi na kilka dni

Na pewno najważniejsze w Tbilisi jest centrum z odbudowywanym Starym Miastem. Obowiązkowym punktem jest twierdza Narikala i znajdująca się tuż obok figura Matki Gruzji. Spacerując poniżej twierdzy zobaczycie słynne siarkowe łaźnie, meczety, urokliwe hoteliki i knajpki.

tbilisi na kilka dni

W centrum znajduje się najważniejsza w Gruzji – katedra Soni. Biegiem i w jeden dzień pewnie można by zdążyć. Ale po co? Co to za zwiedzanie w biegu. Dlatego polecamy by zluzować i oddać się panującej w Gruzji atmosferze niewymuszonego błogostanu.

tbilisi na kilka dni

Tbilisi na kilka dni

Zapraszamy na pierwszego z dwóch części vlogów o Tbilisi.

Sporo ciekawych miejsc w Tbilisi pokazała nam załoga Georgia Adventure Club, która zabrała nas w kilka pięknych miejsc w Gruzji. Sprawdzona ekipa, którą gorąco polecamy. Ich stronę znajdziecie niżej: http://gruzja-wyprawy.pl/

Sprawdź też nasze wcześniejsze vlogi:

Jeśli spodobał Wam się ten vlog to wpadnijcie jeszcze na nasz kanał na Youtube i zostawcie suba. Dzięki

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x