Please assign a menu to the primary menu location under menu

Jerozolima #vlog – nowe miasto – wszystko poza zabytkami czyli jak żyje stolica Izraela.

jerozolima vlog - nowe miasto

Jerozolima vlog – nowe miasto to opis tego co można zobaczyć poza zabytkami w stolicy Izraela. W mieście przesyconym historią i religią nie da się przecież tylko tym żyć. Ostatnie sto lat to dynamiczny rozwój Jerozolimy, rozbudowa osiedli poza Starym Miastem. Ten vlog pokazuje inne miejsca, inną twarz Jerozolimy.

Gdybyście planowali odwiedzenie stolicy Izraela, to zapewne zainteresuje Was też najdłuższa, bardzo reprezentacyjna ulica miasta – Jaffa Street, Yehuda Market, gdzie można poczuć prawdziwie smaki, spróbować pysznych owoców, a przede wszystkim zjeść taniej niż w innych miejscach a przy bardzo zdrowo. To ortodoksyjna dzielnica Mea Shearim i wiele innych ciekawych miejsc.

Zapraszamy do obejrzenia

Jerozolima vlog – nowe miasto

Jeśli podoba Cię nasz vlog, subskrybuj proszę kanał na Youtube i zostaw lajka. To pozwoli nam rozwijać go i przygotowywać więcej fajnych filmów z podróży.

Jeśli będzie Wam mało, to sporo przydatnych i mamy nadzieję wyczerpujących informacji o Jerozolimie znajdziecie w naszych artykułach na blogu:

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x