Please assign a menu to the primary menu location under menu

Podcast Szalonych Walizek – o czym będziemy opowiadać?

podcast szalonych walizek

Podcast Szalonych Walizek to właściwie wstęp do podcastów. Zapraszamy do świata naszych opowieści o podróżach, spotkań z ciekawymi ludźmi, z którymi łączy nas pasja poznawania świata oraz wszystkich atrakcji związanych z podróżami lub dla których się podróżuje.

Nadawanie własnych podcastów w naszym wypadku jest chyba naturalną koleją rzeczy. Przeżyliśmy kawał życia, mnóstwo wspaniałych doświadczeń lecz nic nie inspirowało nas i nie dawało takiej radości jak podróże. Czasem lecimy gdzieś by nurkować a innym razem podziwiać piękno przyrody, kuchnię, wina, odkrywać piękno architektury czy podążać śladami filmowych produkcji. Każdy ma swój powód by ruszyć w świat. Jaki wybierzemy zależy tylko od nas lub czasem jest dziełem przypadku. O każdym z nich będziemy chcieli rozmawiać, podpowiadając jak zorganizować podróże, co zobaczyć i jak robić to mądrze, odpowiedzialnie i bezpiecznie. Naszymi gośćmi będą pasjonaci, eksperci obywatele świata, dla których podróż jest życiem a życie w podróży najlepszą szkołą życia.

Gdzie można znaleźć podcasty Szalonych Walizek?

Nasze podcasty znajdziesz na wszystkich popularnych platformach takich jak

Ty wybierzesz, która najbardziej Ci odpowiada. Zapraszamy do subskrypcji naszych podcastowych kanałów.

Czas na wstęp czyli #1 Podcast Szalonych Walizek

 

Apple Podcast

 

 

 

Szalone Walizki podcast

 

Google Podcast

Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x