Please assign a menu to the primary menu location under menu

Life in 20kg – czyli jak spakować życie w walizkę i ruszyć nurkować w świat

Podcast Life in20kg

Life in 20kg to blog tworzony z miłości do nurkowania, podróży a autorka tego bloga – Martyna Skura to wulkan energii! Z wykształcenia inżynier, z zawodu menadżerka, z zamiłowania podróżniczka, z przypadku nauczycielka angielskiego. Jak sama o sobie pisze – fanka sportów outdoorowych, miłośniczka nurkowania. Zje skorpiona, ale nie gotowaną marchewkę. Zapraszamy na podcast o tym jak spakować życie w 20kg i ruszyć nurkować w świat.

Podcast Life in20kg

Gdy Martyna Skura kończyła studia stanęła przed wyborem – podążać drogą rówieśników, planować karierę, kupić stół i mieszkanie na kredyt czy jednak bilet lotniczy i ruszyć w świat. Jeśli znacie jej bloga Lifein20kg wiecie jak to się skończyło. Najpierw była Gruzja, później Chiny, Tajlandia a dalej jakoś to już poszło.

Jednak w trakcie podróży zdarzyło się coś co jeszcze bardziej odmieniło jej życie a było to nurkowanie. To miała być weekendowa przygoda z przyjaciółką, która zaczęła nową drogę życia. Kursy w Tajlandii, Egipcie rozpoczęły karierę zawodową, którą kontynuowała w Meksyku. Prawie 1.5 roku nurkowała na karaibskiej rafie, która do teraz jest jej wielką miłością.

Przez kilka miesięcy na Fidżi zajmowała się ochroną rafy i nabrzeża małych wysepek na Pacyfiku. Przez prawie rok pracowała na Malediwach jako instruktorka nurkowania i pomagała w ochronie rafy.

Jej życie jest przygodą. I o tej przygodzie, pięknej pasji i pomyśle na ciekawe życie jest nasz kolejny podcast.

A Martynę możecie znaleźć na:

Szalone Walizki podcast

 

Google Podcast

 

 

 

Apple podcast Szalone Walizki

 

Apple Podcast

 

 

Posłuchaj też naszego wstępnego podcastu skąd możesz dowiedzieć się o czym będziemy opowiadać w naszych podcastowych historiach
Szalone Walizki
Szalone Walizki
Szalony Walizki - blog o podróżach na własną rękę Doroty i Jarka. Porady, relacje. fotografia, nurkowanie, Szukasz inspiracji ? - znajdziesz u nas
0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Spodobało się? Podziel się wrażeniami.x
()
x